Rüyada Asker Arkadaşını Görmek

yorumsuz
300 views
Rüyada Asker Arkadaşını Görmek

Rüyada asker görmek

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder.

 

Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmelisiniz, aksi takdirde büyük hatalar yapabilirsiniz. Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir.

Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmelisiniz, aksi takdirde büyük hatalar yapabilirsiniz. Karar vermeden önce çok iyi düşünmeniz gerekiyor. Aksi takdirde büyük hatalar yapabilirsiniz. Asker güç, güven, başarı, inanılacak dost anlamına gelir. Rüyasında askeri üniforma giyen bir kimsenin hayatında iyi değişiklikler olacak anlamına gelir. Bir geçit resmi gören kişi de toplumda istediği duruma gelir.

 

Asker görmek kudretle yorumlanır. Rüyada bir generalle konuştuğunuzu görmek, işlerinizde hiçbir zaman zorlukla karşılaşmayacağınıza delalet eder. Bir er olarak bir askeri büroda çalıştığınızı görmek, hükümet dairelerinde olan işlerinizi kolaylıkla neticelendireceğinize, bir askeri birlik içinde eğitim yaptığınızı veya takim halinde bir caddeden geçtiğinizi görmek, çalıştığınız yerde sevildiğinizi ve her zaman için hizmetinizden faydalanılıp takdirle anılacağınıza işarettir.

 

Bir başka rivayete göre de; rüyada bir asker, peygamber, devlet adamı ya da bir alim ile görülüyorsa, müminler hakkında yardıma işaret eder. Bir kimse rüyada bir şehire veya bir sokağa ya da bir mahalleye asker geldiğini görse, o yerlere yağmur yağar. Bazı tabirciler, asker görmeyi, müminler için kurtuluş ve zalimlerden intikam alma olarak da yorumlamaktadırlar.Bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmelisiniz, aksi takdirde büyük hatalar yapabilirsiniz.

 

Rüyada asker görmek evinizin güvenli olduğuna, asker olduğunuzu görmek, başarı ve zenginlik için bütün gücünüzle çalışmanız gerektiğine, büyük bir komutanın emrinde savaşa katılmak, çok mutlu olduğunuza, asker evinde olmak, hasta olacağına, kışla içerisinde asker görmek, eski bir dosttan yardım alınacağına, askeri hasta görmek, birisine yardım etmek istediğiniz halde kötü niyetli biri tarafından engellendiğiniz, silahsız asker görmek, tanıdığınız bir kadının kötülüğüne maruz kalacağınıza işarettir.
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Ocak 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın