Apple Watch 3 İçin Mobil Desteği

yorumsuz
222 views
Apple Watch 3 İçin Mobil Desteği

Sürekli olarak gelişen teknolojinin gündelik yaşantıya getirmiş olduğu çok önemli yenilikler ve fırsatlar sayesinde artık pek çok noktada çok önemli fırsatlardan yararlanabilme şansına sahip olunabiliyor. İleri nesil teknolojilere sahip olan ve insanların günlük yaşantıları içerisinde kendisine son derece etkin biçimde yer edinmiş olan akıllı cep telefonları sayesinde artık pek çok alandaki işlemi daha hızlı yapabilmek ve yeni nesil eğlence fırsatlarından yararlanabilme şansına sahip olunabiliyor. Bu yüzden yaygın şekilde kullanılan akıllı cep telefonları gelişimi açısından önemli katkı sağlayan Apple’nin iPhone cihazları için geliştirdiği Apple Watch 3 akıllı saat modeli yoğun ilgi görüyor.

Kullanıcıların iPhone akıllı cihazlarını son derece pratik bir şekilde kullanabilecekleri son derece profesyonel bir akıllı saat kullanabilmelerine yardımcı olan Apple Watch 3 akıllı saat için çok önemli iddialar öne sürülüyor. Apple Watch’ın yeni akıllı saat sürümünde, iPhone cihazından bağımsız ve daha fonksiyonel bir kullanıma sahip olan akıllı saat olabileceği belirtiliyor. Apple Watch’un mobil bağlantı yolu ile gelebileceğine dair önemli iddialar bulunuyor. 2017 yılında çıkacağı tahmin edilen bu yeni Apple Watch akıllı saatin SIM kart desteği de sunabileceğine dikkat çekiliyor. LTE desteği vermesi yüksek olasılığa sahip olan bu akıllı saat modeli, AirPods ile de beraber çalışma gerçekleştirebilecek. Bu şekilde telefon görüşmesi yapmayı daha da kolay bir hale getirebilecek.

Apple’nin mobil bağlantıya sahip bir akıllı saat üzerinde çalışma gerçekleştirdiği çok uzun süredir bahsedilen başlıca cep telefonu haberleri arasında yer alıyor. Fakat 2.nesil Watch’ta GPS desteği ile sınırlı kalınmıştı. Daha önce öne çıkan haberlere göre Apple Watch 3 akıllı saat modelinde çok daha küçük donanımsal geliştirmeler vereceği belirtiliyordu. Fakat uzun süredir öne çıkan mobil bağlantı, Apple Watch akıllı saatin bir sonraki versiyonu açısından önemli bir yenilik olarak öne çıkmayacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın