Arif V 216 Fragmanı İnternette İzlenme Rekorları Kırıyor

yorumsuz
427 views
Arif V 216 Fragmanı İnternette İzlenme Rekorları Kırıyor

Türkiye’nin en çok sevilen ve en çok tanınan komedyeni olan Cem Yılmaz, hayranlarını sevindirecek bir haberi daha önce paylaşmıştı. Türk komedyenliğinin ve Türk sinemasının modern çağda ulaşmış olduğu noktada çok büyük emek ve çalışmaları bulunan Cem Yılmaz’dan kısa bir süre önce izlenme rekorları kıran ‘G.O.R.A’ ve ‘A.R.O.G’ filmlerinin devamı niteliğinde yeni bir film çekeceğini açıklamıştı. Yeni filmde, gişede büyük başarı yakalayan ilk 2 filmin baş karakterleri olan Arif ile 216’nın hikayesini konu edinecek filmin ilk fragmanı dün yayınlandı ve kısa sürede tüm sosyal medyada en tepeye yerleşti. Yeni film için Arif V 216 adını kullanan Yılmaz, izleyiciye yeni bir macera sunacak. Arif V 216 fragmanı dahi çok kısa süre içerisinde milyonlarca izlenme aldı.

2000’li yıllarda Türk sinemasının yeniden kalkınması açısından mihenk taşı olan filmlerden olan G.O.R.A. ve ardından da A.R.O.G. filmleri çok büyük bütçeler ve geniş kadro ile çekilmişti. 2 filmde de izleyicinin en çok sevdiği Cem Yılmaz’ın canlandırdığı Arif karakteri ve onun uzaydaki arkadaşı bir robot olan Ozan Güven’in canlandırdığı 216 karakterlerinin yeni bir macerasını anlayacak Arif V 216 fragmanı internete düştüğü andan itibaren çok yoğun ilgi gördü. ‘G.O.R.A’ filminin devamı niteliğinde olacak filmin başrollerini ise tabii ki Cem Yılmaz ve Ozan Güven paylaşacak. İzleyicinin merakla beklemekte olduğu Cem Yılmaz’ın bu yeni filmi ocak 2018’de vizyona girecek. Yani izleyicinin uzun süredir Cem Yılmaz’dan yapmasını bekledikleri bu devam filmi için biraz daha beklemek durumunda kalacak.

Cem Yılmaz’ın canlandırdığı Arif karakterinin uzaylılar tarafından kaçırılmasıyla başlayan hikayede hayatına giren Ceku, 216 ve Bob Marley Faruk gibi karakterlerin bilim kurgu-komedi dalında yaşadıkları maceraları konu edinen G.O.R.A yoğun ilgi görmüştü. İlk filmin gişede yakaladığı başarının ardından A.R.O.G.’u çeken Cem Yılmaz, bu kez de Arif karakteri ile taş devrine gidiyordu. Arif V 216 fragmanı günümüzde geçtiğini gösterse de filmde ne gibi sürprizler olacak henüz bilgi bulunmuyor.

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Mart 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın