Assassin’s Creed Oyunu Dizi Oluyor

yorumsuz
252 views
Assassin’s Creed Oyunu Dizi Oluyor

Dünya genelinde bilgisayar oyunları dünyasında büyük bir furya yaratan ve oldukça popüler hale gelen bilgisayar oyunu Assassin’s Creed adlı oyun, tüm oyun tutkunlarının beğenisini topluyor. Grafikleri, oynanışı ve konusu itibari ile kullanıcıların beğenisini toplayan Assassin’s Creed oyunu oldukça popüler bir hale geldi. Çok kısa bir süre içerisinde çok geniş kitleler tarafından oynanan bir bilgisayar oyunu haline gelen Assassin’s Creed için bir de film çekilmiş ve gişede önemli bir başarı yakalamıştı. Şimdi de Assassin’s Creed dizisi geliyor.

Ubisoft tarafından Assassin’s Creed dizisi için dün akşam onay verildi. Son dönemlerin en çok tercih edilen bilgisayar oyunları arasında kendisine yer bulan Assassin’s Creed, yine internet dünyasında son dönemlerin en trend kanallarından birisi olan ve birbirinden başarılı yapımlara imza atan Netflix imzasıyla dizi projesine dönüşüyor. Geçen aylarda ilk filmi ile önemli bir çıkış yakalayan Assassin’s Creed yalnızca sinema salonlarıyla sınırlı kalmayacak. Reddit üzerinde kendisine yöneltilen sorulara yanıt veren Aymar Azaizia, Assassin’s Creed dizisine dair çalışmaların başladığı açıklamasında bulundu.

Şu an için daha çok başında olan bir proje olduğuna dikkat çeken AC Proje yöneticisi Aymar Azaiza, firma olarak da konuya dair baskılarının olmadığını ve bu dizinin kesinlikle aceleye getirilmemesi gerektiğine dikkat çekti. Bu çerçevede Assassin’s Creed dizisi için hangi şirket tarafından çalışma yürütüleceği de en çok merak edilen konulardan birisi. Geçtiğimiz sene Ubisoft CEO’su Yves Guillemot’un gerçekleştirdiği açıklamada bu konuya ilişkin olarak detaylı bir bilgilendirmede bulunuyor. Çünkü Ubisoft şirketi, 2016’dan bu yana Netflix ile iletişim halinde bulunuyor. Assassin’s Creed dizisinin yayınlanacağı platform, Netflix ile anlaşılması da pek sürpriz bir karar olmayacağı da haberin gelmesinden bu yana sosyal platformlarda en çok konuşulan konulardan birisi durumunda bulunuyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Mart 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın