Athena’dan Yeni Single

yorumsuz
200 views
Athena’dan Yeni Single

Athena’dan Yeni Single

Türkiye’nin en başarılı ve en popüler müzik gruplarının başında gelen Athena’dan yeni single çalışma daha geldi. Türk müzik sektöründe hayranlarına birbirinden başarılı ve kaliteli çalışmalar veren ve son derece geniş bir hayran kitlesine sahip olan Athena müzik grubundan yeni çalışmasıyla bir kez daha hayranlarının beğenisini toplayacak. Çok geniş bir yelpazede kesimden hayran grubuna sahip olan grubun bu yeni çalışmasının temel yapı taşı Nazım Hikmet Ran oldu. Çünkü başarılı grubun yeni müzik çalışması Nazım Hikmet Ran’ın yazmış olduğu şiirinden bestelenmiş olan ‘Geberiyorum’ şarkısı oldu.

Grup tarafından yapılan bu yeni single için hazırlanan kapakta ise doğrudan Nazım Hikmet Ran’ın fotoğrafını kullandılar. Önceki aylarda kamuya sundukları ‘Ses Etme’ isimli şarkı ve bu şarkı için çektikleri klip ile büyük bir gündem oluşturan Athena yeni single çalışmalarını grubu ile tamamladı. Grup tarafından ekim ayı başında yayınlanmış olan video klip, trans bireylerin toplum içerisinde var olan algılanış biçimleri ve yaşamları boyunca sürekli olarak çektikleri zorlukları dile getiriyor ve gösteriyordu. Bu yönü ile de video klip bazı kanallarda yayınlanırken, bazı kanallarda yayınlanmamıştı ve aynı zamanda da son derece önemli bir gündem teşkil etmişti.

Ali Kocatepe tarafından Nazım Hikmet Ran’ın yazmış olduğu ‘Günler’ adlı şiirden bestelenmiş olan ‘Geberiyorum’ isimli şarkıyı yorumlayan Athena yeni single grubu, çalışmayı 24 mart itibari ile sunacak. Grup üyeleri, usta şairin fotoğrafının bulunduğu single kapağını sosyal medya hesapları üzerinden hayranları ile paylaşarak, haberi de vermiş oldu. Şimdiden milyonlarca beğeni toplayan bu Nazım Hikmet Ran’lı single kapağının ardından single için olan ilginin de benzer seviyelerde olacağı düşünülüyor. Son olarak ‘O Ses Türkiye’ programında jüri üyeliği yapan grup Gökhan, yarışmanın sona ermesinin ardından bu şekilde bir single çalışması ile hayranlarına büyük bir müjde vermiş oldu.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Mart 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın