Brad Pitt Deadpool 2’de Cable Karakterini mi Oynayacak?

yorumsuz
328 views
Brad Pitt Deadpool 2’de Cable Karakterini mi Oynayacak?

Tüm dünyada sinema tutkunlarının ve çizgi roman sevdalılarının büyük bir merakla beklediği Deadpool 2 filmi için geçtiğimiz haftalarda Logan filminin başında kısa bir ön tanıtım yayınlanmıştı. Dünyanın her yerinde son derece ilgi çeken bu sahnenin sonrasında yeniden sinema dünyasını meşgul etmeye başlayan filmde yer alacak oyuncular ise halen netlik kazanmadı. Özellikle de izleyici tarafından ve Deadpool hayranları tarafından çok beğenilen ilk Deadpool filminin son sahnesinde karakterin Cable karakterinin de 2.filmde olacağını açıklaması hayranlarını fazlasıyla sevindirmişti.

Bugüne kadar çok sayıda isim Cable karakterini canlandıracağı şeklinde iddialar öne çıkmıştı. Ancak hale netlik kazanmayan Deadpool 2 filmindeki Cable karakterini kimin canlandıracağı belli değil. Özellikle çok sayıda ünlü ismin adı geçen Cable karakteri için çok sıra dışı bir isim öne çıkıyor. Dünyaca ünlü başarılı oyuncu Brad Pitt’in Cable karakterine hayat vermeyi düşündüğü ve bunun da tek taraflı olmadığı yönünden bir iddia sinema dünyasına bomba gibi düştü. Ancak daha önceleri süper kahraman filmlerinden özellikle uzak durmakta olan Brad Pitt’in sinema dünyasının bu anti süper kahraman filminde olup, olmayacağı merak ediliyor.

Daha önce Kyle Chandler ve Stranger Things’te sergilediği başarılı performansı ile öne çıkan David Harbour’un isimlerinin Deadpool 2 filmindeki Cable karakteri için düşünüldüğü iddia edilmiş, ancak son haberlere göre ise Micheal Shannon ismi daha fazla ön plana çıkmaya başladı. Henüz bu isimler arasından Cable karakterini kimin canlandıracağı henüz netlik kazanmamış olsa da pek çok isme ve platforma göre Deadpool’un devam filminde çok önemli bir rolü bulunan anti karakterin baş düşmanı Cable karakterini kimin canlandıracağı konusunda genellikle Micheal Shannon adı diğer isimlere göre bir adım daha fazla öne çıkıyor gibi görünüyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Mart 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın