Destiny 2 Sonbaharda İddialı Gelecek

yorumsuz
212 views
Destiny 2 Sonbaharda İddialı Gelecek

Günümüz teknolojisinin hızlı gelişimiyle birlikte bilgisayar oyunları çok daha yüksek kalitede bir deneyim sunuyor. Son derece kaliteli oyun anlayışı ve deneyimi yaşamak isteyenler için 2010’lu yılların bilgisayar oyunları oldukça tatmin edici bir oyun sunuyor. Özellikle de oyuncuların çok daha özgür bir oyun deneyimi sunan bilgisayar oyunları arasında son yıllara damga vuran ve 2014 senesinde konsollara yönelik olarak sunulan Destiny yapımının ikincisi geliyor. Markayı devam ettiren Destiny 2 için Bungie tarafından resmi Twitter hesabı üzerinden açıklama yapıldı. Büyük ilgi gören ve oldukça zorlayıcı bir oyun olarak ön plana çıkan oyunun ikincisiyle oyuncular için yine uykusuz geceler gelecek gibi görünüyor.

Çok sayıdaki oyuncu açısından son derece ilgi gören ve tüm oyunlardan ayrı bir yere sahip olan Destiny oyunu, devam oyunu ile tekrar oyun tutkunları ile bir araya gelecek. Uzun süredir sanal platformlarda dolaşan iddialar ile gündeme gelen Destiny 2 oyunu bahsi geçen haber çerçevesinde 17 eylül 2017 senesinde oyuncuların karşısına çıkacağı belirtilmişti. Kısa bir süre önce ise yetkililer tarafından Twitter üzerinden gerçekleştirilen açıklama sonucunda Destiny 2’nin kesin olarak duyurusu yapılmış oldu.

Activision Publishing CEO’su Eric Hrishberg tarafından gerçekleştirilen açıklama çerçevesinde en son yayımlanan güncelleme ile her şeyin tamamıyla yoluna girdiği ve Destiny 2 oyununun bu sonbahara doğru oyun tutkunları ile bir araya geleceğinin beklendiği belirtildi. Bunun yanı sıra Activision Publishing CEO’su, Destiny 2’nin oyun tutkunlarına harika bir senaryo ile muhteşem bir oyun deneyimine ulaşabileceklerini açıklarken, bu sonbahar aylarında oyun tutkunları ile bir araya gelecek olan serinin ikincisinin oldukça iddialı olarak piyasaya giriş yapacağı öngörülüyor. Oyuna ilişkin olarak ilk fragman da kısa bir süre önce yayımlandı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 2 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın