iPhone 7 Ve Tüm Özellikleri

yorumsuz
685 views
iPhone 7 Ve Tüm Özellikleri

iPhone 7 deneyimlerine deneyim katmaya devam ettiğini biliyoruz. Kullanıcının ihtiyacına göre çıkardıkları telefonlar git gide yükselmektedir. Değişimleri sıralamak gerekirse;

Diğer iPhone serilerine göre ekstra geliştirilmiş yepyeni kamera,
Diğer iPhone serilerine göre tasarımlarının en iyisi,
Diğer iPhone serilerine göre geliştirilmiş ana ekran düğmesi,
Diğer iPhone serilerine göre optik olarak görüntü stabilizasyonu,
Diğer iPhone serilerine göre diyafram özelliği yükseltildi,
Diğer iPhone serilerine göre dört led true tone flash,
Diğer iPhone serilerine göre 4K video özelliği,
Diğer iPhone serilerine göre en iyi pil ömrü ve performans,
Diğer iPhone serilerine göre 128 GB ve 256 GB kapasite,
Diğer iPhone serilerine göre Ultra hızlı Wi-Fi’si,
Diğer iPhone serilerine göre etkileyici stereo hoparlörler,
Diğer iPhone serilerine göre renkli ve canlı ekran,
Diğer iPhone serilerine göre toz, çizilme ve suya dayanıklılığı,

iPhone 7’nin Ekstra Geliştirilmiş Yepyeni Kamerası: iPhone bilindiği üzere en popüler kameraya sahip bir telefon markasıdır. Genişletilmiş renk türleriyle fotoğraf çekimi yapıldığı zaman eski iPhone serilerine göre daha da canlı gözükmektedir. iPhone kullanıcılarının dikkat etmediği özelliklerden birisi iPhone’nun kamerası loş ışıkta daha iyi videolar ve fotoğraflar çekilmeyi sağlayan optik görüntü stabilizasyonu, f/1.8 diyafram ve 6 bileşenli lens gibi yenilikleri tasarladı.

iPhone 7’nin Tasarımlarının En İyisi: iPhone 7’nin kasası toz, çizilme ve suya dayanıklılığıyla harika ve  inanılmaz bir güzellik elde etmişler. iPhone 7’nin yeni siyah gövdesi diğer serilerinde asla bulunmamaktadır. Yeni unibody tasarımıyla kullanıcılarını etkilemiştir.

iPhone 7’nin Geliştirilmiş Ana Ekran Düğmesi: iPhone 7’nin ana ekran düğmesi eski serilerine göre daha bir hassas ve kuvvete duyarlıdır. Yeni Taptic Engine ile birlikte çalışmaktadır. Ana ekran düğmesine bastığımız anda size hassas dokunsal geri bildirimler gönderiyor. Üstelik bu özellik size kalmış, yani kişiselleştirilmektedir.

iPhone 7’nin Optik Olarak Görüntü Stabilizasyonu: Bu özellik diğer hiç bir iPhone serilerinde bu kadar hızlısı görülmemektedir. iPhone 6s’e göre 3 kat daha hızlı olan bu özellik yolda yürürken, araçla seyahat ederken yada tramvayda yolculuk ederken her hangi bir el titremesiyle oluşan bulanıklığı azaltmaya yarayan optik olarak görüntü stabilizasyonu özelliği getirilmiştir.  Üzerine yerleşik olan sensör lensinin en küçük hareketin ve titreşimlerini algılayıp telafi etmeye olanak sağlamaktadır.

iPhone 7’nin Diyafram Sistemi Yükseltildi: iPhone 7’nin kamera sensörü iPhone 6s’e göre 2 kat daha fazla ışık girmesine izin vererek kameranın loş ortamlarda bile güzel videolar ve fotoğraflar çekmenizi sağlamaktadır.

iPhone 7’nin Dört LED’li True Tone Flash: Akıllı flashların sayısını 4 e çıkarılmıştır. Fotoğraf çektiğiniz ortamdaki renk sıcaklığına göre kendini ayarlayarak daha net ve daha aydınlık fotoğraflar çekmenizi sağlıyor.

iPhone 7’nin 4K Video Özelliği:
iPhone 7 ile sekiz milyonun üzerinde piksele sahip 4K çözünürlükte videolar çekebilirsiniz. Ve videolarınızı iMovie’de düzenleyip anında paylaşabilirsiniz.

iPhone 7’nin Yeni Ön Kamera 7 MP: iPhone 7’nin büyük özelliklerden birisi ise 7 Megapiksel ön kamerası olmasıdır.

iPhone 7’nin En İyi Pil Ömrü Ve Performans: Şimdiye kadar sunulan en uzun pil ömrü A10 Fusion çip sayesinde şimdiye kadarki en uzun pil ömrüne sahip iPhone 7 dir.

iPhone 7’nin Kapasitesi Arttırıldı: iPhone 7’nin kapasitesi, 32 GB, 128 GB ve 256 GB depolama alanı seçenekleriyle uygulamalar, resimler ve videolar artık yer sıkıntısı yaşanmayacak.

iPhone 7’nin Ultra hızlı Wi-Fi’si: Yeni iPhone 7’nin 855 Mbps’ye kadar çıkabilen MIMO özellikli 802.11ac Wi-Fi bağlantısına sahip ilk ve tek serisidir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Ocak 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın