John Wick 2 Vizyona Giriş Tarihi Belli Oldu

yorumsuz
864 views
John Wick 2 Vizyona Giriş Tarihi Belli Oldu

John Wick’in birinci serisinde sırf sevdiği karısı için emekliye ayrılmış bir suikastçının başından geçen hikayeleri anlatmaktadır. Karısı kanserden öldükten sonra John Wick’e daisy adında köpek bırakmıştır.

John Wick’in patronu olarak bilinen bir rus mafyası John Wick’e son görevi için Baba yagayı öldürmesini istemiştir. Ve John Wick bu görevi başarılı bir şekilde gerçekleştirip bütün her şeyi bırakmıştır.

Baba yaga’yı öldürdükten sonra lakabı John Wick’e kalmıştır. Daha sonra Rus mafyasının oğlu bir gün John Wickin arabasını görmüş ve sevmiştir.

Daha sonra fiyatını sormak istemiş ve satılık olmadığını söyleyen John Wick arabasına binip evine geri dönmüştür. O günün akşamına rus mafyasını evine girerek hem arabasını çalar hemde ölen karısından kalan daisy adındaki köpeğini öldürür. Film bu sahneden sonra aksiyon bulmaya başlamaktadır. Rus mafya babası bunu öğrendikten sonra John Wick’i arar ve bu işi bir barış ortamında halletmek ister. Ancak John Wick tek kelime etmeden telefonu kapatır. Rus mafyasının oğlunu bulmak için yola koyulur.

Rus mafya babası John Wick’in ölüsü için başına ödül koymuştur. John Wickin eski arkadaşları olan suikastçılara gidip John Wickin ölmesini istemiş ve karşılığında büyük miktarda para teklif etmiş ancak başarısız olmuştur. John Wick rus mafyanın çocuğunu bulduktan sonra elinden kaçırmıştır. Daha sonra Rus mafya babasına giderek çocuğunun nerede saklandığını söyletmiştir. John Wick çocuğu öldürmek için yola koyulmuştur. Ardından mafya çocuğunun saklandığı yeri bulmuş ve çocuğu öldürmüştür.

Rus mafyası John Wickin arkadaşı olan suikastçıyı öldürdükten sonra arkadaşının intikamı için John Wick evine giderken geri dönmüştür. Rus mafya babası kendine uçak ayarlayıp kaçma planı yaparken John Wick  onu bulur. Kıran kırana geçen bir dövüş sahnesinden sonra John Wick’in kazanmasıyla biten bu dövüşten John Wick büyük bir yara alarak kurtulmuş ve Rus mafya babasını öldürmüştür. John Wick’in aracı en son bir veterinerin önünde durur içeri girer ve kendine simsiyah bir köpek seçer. John wick’in birinci serisi böylelikle biter.

John Wick’in ilk serisinin Fragmanı:

John Wick 2 de ise büyük bir mafya babası gelerek John Wick’ten bir görev yapmasını ister. John Wick bu görevi geri çevirmiş. Ancak büyük mafya John Wick’in evini havaya uçurmuştur. Aksiyon sevenlerin büyük bir bekleyişte olan John Wick 2’nin Vizyon tarihi 10 Şubat 2017 açıklandı.

Johm Wick’in ikinci serisinin Fragmanı:

Filmin yönetmeni= Chad Stahelski

Oyuncu kadrosu

Keanu Reeves roldeki adı: John Wick
Ruby Rose roldeki adı: Ares
Ian McShane roldeki adı: Winston
Laurence Fishburne roldeki adı : The Bowler King
John Leguizamo roldeki adı : Aurelio
Bridget Moynahan roldeki adı: Helen Wick
Peter Stormare
Peter Serafinowicz

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Ocak 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın