Knight Online Hızlı Exp Kasma Yöntemleri

yorumsuz
1.019 views
Knight Online Hızlı Exp Kasma Yöntemleri

Knight online da başlarken öncelikle hızlıca wormlarda bir diğer ismiyle solucanlarda elma kasmanız önerilir çünkü ileriki seviyelerde yaratıkları seri kesmek zorlaşacaktır ve ardından sizler için ve ileriki görevlerde bolca elma isteyecektir.

Bu yüzden wormlarda yaklaşık 100-200 elma biriktirdikten sonra ilerlemeniz önerilir hele ki yeni bir sunucuda oynuyorsanız kesinlikle yapmanız gereken bir şeydir. Yeni sunucuda partiyi kurup kesmeniz daha mantıklıdır. Muhtemelen worm görevi biten gidecektir ve siz orada sürekli kalacağınız için parti kurup elma toplamaya başlamalısınız yeni açılan bir sunucuda mob kesmek zordur.

Hele yaratığı tek başına almak imkansıza yakındır. 100-200 adet elma topladıktan sonra muhtemelen seviyeniz 5 ve üzeri olacaktır ve elmaları topladıktan sonra town atıp maradondaki expi görevlerini aldığınızda çoğu gene elma görevi olacaktır ve o görevleri tamamladığınızda tekrardan 2-3 seviye atlamış olacaksınız.

Seviyenizde bulunan elma görevlerini bitirdikten sonra geriye sadece yaratık kesme görevleri kalacaktır. Onlarıda yaptıktan sonra partilere girip hızlıca mob kesme görevlerini yapın. Mob kesme görevleri bittikten sonra, elma görevleri de biriktirdiğiniz elmalarla çabucak bitirebilir ve sonucunda 35-42 seviye aralığında olacaksınızdır.

Görevler bittikten sonra 35 seviyeden sonra geçiş yapılabilen El Morad Castle ve Luferson Castle adlı haritalara geçeceksiniz ve oradaki item toplama, mob kesme görevlerini gene partilerle yaparsanız daha hızlı ilerler ve daha fazla zaman kazanırsınız.
Bu haritada bütün görevleri bitirirseniz yaklaşık 60-65 seviye aralığında olacaksınızdır. 60 seviye ve üzeri harita olan Eslant gate’den Eslant bölgesine geçiş yapabilirsiniz. Eslantta bulunan görevleri tek başınıza yapmak neredeyse imkansıza yakındır. Bu nedenle kesinlikle ve kesinlikle parti bulmalısınız.

Bu bölgede partiler ikiye ayrılmaktadır; Exp parti ve Görev parti olarak ikiye ayrılır. Görev yapmak için Görev Parti ararken exp partiye denk gelirseniz sakın kaçırmayın derim görev partileri her zaman bulunabilir fakat exp partide yer açılması veyahut yer bulunması altın değerinde şanstır. Çünkü görevler bittikten sonra yeni görevlerin gelmesi için exp lazım olacak bu yüzden görevler bitince exp parti bulmaya çalışacaksınız. İleriki seviyelerde görevler fazla exp vermediği için exp partilerde 1 hafta, 2 hafta belki daha fazla süre boyunca exp partilerde bulunup exp kasmanız zorunlu hale gelecektir.

Knight Online’da 60 seviyeden sonra hızlı seviye kasmak için gereken itemler;

Exp Premium
Exp Valkyrie Kıyafetleri
Dragon Wing
Genie Hammer

Bu itemler görev yaptığınız için 60 seviyesine kadar fazla etki etmeyecektir. Fakat 60. seviyeden sonra maalesef hızlı exp almak ve hızlı kasılmak için gereklidir.
Almazsanız 60 seviyeden sonra bu itemleri alan oyuncular daha hızlı ilerleyecektir ve mobları ele geçireceklerdir. Bu yüzden sizde yavaş ilerlediğiniz için partilere girmek için çok uğraşabilirsiniz bazende partilere giremezsiniz.

Leveliniz ne kadar yüksek olursa sizin düşürülebileceğiniz item sayısı o kadar çok artmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Ocak 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın