Nil Karaibrahimgil’den Çocuklar İçin Yeni Şarkı

yorumsuz
338 views
Nil Karaibrahimgil’den Çocuklar İçin Yeni Şarkı

Türk müziğinin özgür kızı Nil Karaibrahimgil, 21.yüzyıl Türkiye’sinin müziğine yön veren birbirinden dikkat çekici ve kaliteli şarkılarına hız kesmeden devam ediyor. Türkiye genelinde çok geniş kesimlere hitap eden müzik tarzı ile her dönemin en sevilen kadın şarkıcıları arasında kendisine yer bulan Karaibrahimgil’in birbirinden popüler çok sayıda albüm ve şarkısı bulunuyor. Özellikle televizyon dizisi, sinema filmi ve televizyon reklamları gibi pek çok yapım ve organizasyona yönelik olarak yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettirmekte olan başarılı ve güzel şarkıcının yeni şarkısı da kısa bir süre önce yayınlandı. Ünlü şarkıcının kısa bir süre önce hayatının en önemli parçası oğlunu düşünerek, kaleme aldığı ve bestelediği şarkısını, eşi Serdar Erener’in çekmiş olduğu video ile beraber hayranlarıyla paylaştı. Nil Karaibrahimgil Arkanızdayız şarkısı oldukça yoğun ilgi gördü.

Ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgil’in oğlu Aziz Arif için kaleme aldığı ve bestelediği Nil Karaibrahimgil Arkanızdayız şarkısı özellikle bu çocuk yürüyecek, üzerinde bir şarkı çalacak, Aylardır yüreğimde sesi bırakacağım sözleri ile tüm hayranlarıyla paylaşımda bulundu. Özellikle sosyal medya üzerindeki takipçilerinin beğenisine sunmuş olduğu şarkı çok kısa bir süre içerisinde oldukça yoğun şekilde ilgi

gördü. Yaklaşık 3 ay kadar evvel, Aziz Arif isimli oğlunu dünyaya getiren başarılı kadın şarkıcı Nil Karaibrahimgil, oğlu için yazmış olduğu şarkıyı internet dünyasında bulunan kişisel resmi Twitter ve İnstagram gibi hesapları üzerinden ‘Benden Sana’ ismi ile hayranlarının beğenisine sundu.

Nil Karaibrahimgil’in eşi Serdar Erener tarafından, oğlunun kar yağışında yürüyüşü esnasında çekilen görüntüleri eşliğinde Nil Karaibrahimgil Arkanızdayız şarkısı seslendiriliyor. Ünlü şarkıcının sosyal medya hesapları üzerinden yapmış olduğu bu paylaşımı çok kısa bir süre içerisinde yüz binlerce defa izlendi ve binlerce yorum aldı.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın