Recep İvedik 5 Rekor Kırmaya Devam Ediyor

yorumsuz
281 views
Recep İvedik 5 Rekor Kırmaya Devam Ediyor

Recep İvedik 5 Rekor Kırmaya Devam Ediyor

Türk sinemasının gişedeki en başarılı yapımları arasında yer alan Recep İvedik serisinin son filmi Recep İvedik 5 gişedeki başarısını sürdürüyor. Şu ana kadar pek çok Türk sineması rekorunu ele geçiren veya egale eden Şahan Gökbakar’ın son filmi, beyazperde de 5.haftasını tamamlarken, emin adımlar ile Türk sinemasının en çok izlenen yapımı olma yolunda ilerlemeye devam ediyor. Her yeni başarısını sosyal medya hesapları üzerinden hayranlarıyla paylaşmayı ihmal etmeyen Şahan Gökbakar, 5.hafta sonu gişe sonuçlarını da yine hayranlarıyla paylaştı.

Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik 5 filmi gişede yaptığı rekorları kırmaya devam ederken, 5.hafta sonunda tam 6 milyon 666 bin kişi tarafından izlenerek yeni bir rekor elde etti. En iyi ilk hafta çıkışını yakalayan, ilk haftada en çok izlenen film olan ve daha pek çok farklı kategoride liderliği eline alan film pek çok kesim tarafından eleştiriliyor olsa da izleyiciden almış olduğu bu denli olumlu tepkilerle yoluna tam hızla devam ediyor gibi görünüyor.

Şahan Gökbakar’ın televizyon programında yaratmış olduğu karakterlerden birisi olan Recep İvedik’i beyaz perdeye taşımasıyla birlikte Türk sinemasının en popüler serisi başlamıştı. Recep İvedik 5 filmi ilk 4 filmin başarısını katlayarak beyaz perdede yayınlanmaya devam ederken, en çok izlenen Türk filmi unvanını ele geçirebilmesi için filmin bir haftada 340 bin seyirciyi daha yakalaması gerekiyor.

Recep İvedik, Recep İvedik 2, Recep İvedik 3 ve Recep İvedik 4’ün ardından yine izleyiciyi kahkahalara boğan bir yapım olan Recep İvedik 5’te bu kez sevilen kahraman Recep İvedik, Türk sporunun onurunu korumak üzere birbirinden muhteşem maceraların içerisine giriyor. Gelecek hafta itibarıyla en çok izlenen Türk filmi rekorunu elde edip, edemeyeceği belli olacak filmin yakaladığı gişe hasılatı da oldukça yüksek oldu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Mart 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın