Snapchat Perşembe Günü Borsada İşlem Görmeye Başlayacak

yorumsuz
326 views
Snapchat Perşembe Günü Borsada İşlem Görmeye Başlayacak

Ekim ayında New York Borsasında yapılan bir işaret, ana şirketi Snapchat’a yöneltti. Snap, Perşembe günü borsada işlem görmeye başlayacak.

Yeni nesiller ki bunlar 14 ila 35 yaş arasında olanlar, geç bellekte olduğu gibi istatistiklerini abartılı bir şekilde inşa edebilirler.

Bu dönem şimdi en büyük ve endişeli olarak beklenen borsanın geç belleğinde büyük bir görünümde olmayı kontrol etmiş ve kaybolan mesajın yaratıcılarından Snapchat’a çok zengin insanlar katmıştır.

 

Snapchat’ın milyonlarca müşterisini çeken spekülatörler – ki bunlar uygulamayı her gün 18 defadan fazla gözden geçirirler – ana kuruluş Snap Inc.’i yaklaşık 24 milyar dolarlık bir değerlendirmeyle ilk hisse senedi satışına başladılar.

Hisse senedi anlaşması Snap’ı, yaklaşık beş yıl önce Facebook’tan bu yana dünyaya açılan en önemli Amerikan yenilik organizasyonu olarak belirledi.

Ayrıca, spesiyal spekülatörler tarafından 1 milyar dolardan fazla olarak değerlendirilen yeni işletmelerin, önümüzdeki birkaç yıl içinde toplum önünde sergilenmesi için gerekli olan yenilikleri de içeren tek boynuzlu atların ortaya çıkmasını önerebilir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Mart 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın