Survivor 2017 Gönüllüler Kadrosu Belli Oldu

yorumsuz
647 views
Survivor 2017 Gönüllüler Kadrosu Belli Oldu

Survivor 2016 birincisi Avatar Serkan oldu. Bu sene şampiyon kim olacak sorularına herkes cevap vermekte zorlanıyor. Çünkü Survivor 2017 kadrosundaki bütün yarışmacılar çok iddialı görünüyor. Şampiyonu hep birlikte izleyip göreceğiz. Survivor 2017 ile ilgili her şeyi sitemizde bulabilirsiniz.

Öncelikle bilindiği gibi TV8’de olan Göz6 evinden gelen yarışmacılar direk olarak gönüllüler takımına katılmaktadır. 1 bayan 1 erkeğin direk Survivor 2017 gönüllüler kadrosuna katıldığı isimler;

 

GÖNÜLLÜLER TAKIMI

1)BERNA KEKLİKLER

Almanya’da 25 Şubat 1989 doğumlu 176 cm boyunda 61 kilogram kahverengi saçlı siyah gözlü balık burçlu kendine güveni tam olan bir yarışmacıdır. Türkiye onu Göz6 evinde tanıdı ve sevdi. Evde kendini ilk günden beri hiç değiştirmeyen yapısı ve duruşuyla ön plandan hiç düşmedi.

Potaya girdiği hafta hiç oyun kazanmasa dahi Türkiye halkı onu bu potadan çıkardı. Çünkü hatalarının farkına varması için potaya düştüğünü dile getirdi. Bunlardan ders aldığını ve bir daha tekrarlanmayacağını söyledi. Evdeki yapılan haksızlara bile kendi kendine üzüldü kimseye belli etmedi.

İddialıydı, hırslı ve çevikti. Bazen sert bazende çok şirin oldu. Türkiye belkide bu yönüyle sevdi onu. Ama o final gecesi duygularını ifade edemedi sözler hep boğazında kaldı. Ama televizyondaki izleyenler onu içtenlik ile anladı. Survivor’da da bu hırsı ve azimliliği umarız devam eder.

 

2)ERDİ ÜNVER

Kırklarelili olan yarışmacımız 1988 doğumlu 176 cm boyunda 89 kilogram kahverengi saçlı kahverengi gözlü İstanbul Bayrampaşa’da yaşamaktadır. Aslen Boşnaktır. Sabit Büyükbayrak Lisesinden mezundur. Gümrük komisyonculuğu yapmaktadır. Türkiye onu Göz6 evinde tanıdı ve sevdi. Evde ilk günden beri tavrı net ağırlığı sabit bir yarışmacıydı. Göz6 evinde Ege Kayıkçıya yapılan haksızlıktan sonra kendine, Ege’ye ve tüm sevdiklerine söz veren Erdi oynanan tüm oyunları başlarına yıkacağım.

Bayrampaşa çocuğum ben diye sürekli kendini tanıtan Erdi bu haksızlıktan sonra daha çok hırslandı. Tüm üzerine oynanan oyunları bozdu ve yarışmanın gözdesi haline geldi. Ara sıra tartıştığı oluyordu. Ama kendine yapılan haksızlıkları bir bir dile getiriyordu. Ve televizyonlara oynamayın diyordu diğer arkadaşlarına. Her oyunda elinden gelen her şeyi yapmaya çalışan erdi potaya kalsa bile Türkiye onu potadan çıkarıyordu. Çünkü bir söz vermişti o sevenlerine ve Ege’ye bu yüzden hırsından bir an bile vazgeçmedi.

Sürekli çalıştı sürekli evdeki gerginliğe karşı kendini korumasını bildi. Yavaş yavaş yarışmanın sonlarına gelirken kendine daha çok güveniyordu. Finalist olarak görüyordu. Bir bir oyundaki erkekler düşüyordu. En son Umut ile beraber finale çıktılar. Türkiye oylamasında Erdi Birinci geldi. Egeye ve tüm Türkiyeye kendini kanıtlamış oldu. Survivor’da ki yarışmada da bu azim ve hırsı umarız devam eder.

 

3)GÖKHAN GÖZÜKAN

İstanbul’da 1983 tarihinde doğan 192 cm boyunda 86 kilogram terazi burcu mavi gözlü olan Survivor 2017 yarışmacılarından birisidir. Geçmişinde modellikle uğraşmış ve Kaderimin Yazıldığı Gün adlı dizide de rol almıştır. Gökhan Gözükan Survivor’da beni bekleyin daha hiç bir şey görmediğiniz diyerek giriş yapan kendinden emin ve hırslı olan bir yarışmacıdır.

 

 

4) FULYA ŞAHİN

İstanbul’da 1990 yılında doğan 174 cm boyunda 55 kilogram akrep burcu mavi gözlü olan Survivor 2017 yarışmacılarından birisidir. Özel bir şirkette hosteslik yapan Fulya Şahin Survivor bekle ben geliyorum diyerek hırsını daha ilk günden belli eden bir yarışmacıdır.

 

 

 

5) OGEDAY GİRİŞKEN 

İstanbul’da 1992 yılında doğan 184 cm boyunda 80 kilogram boğa burcu mavi gözlü olan Survivor 2017 yarışmacılarından birisidir. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Yüksekokulun’dan mezun olmuştur. Fenerbahçe Spor Kulübünün kürek takımında lisanslı bir sporcudur.

 

 

 

6) DENİSA GÜLTEKİN

İstanbul’da 1992 yılında doğan 168 cm boyunda 56 kilogram balık burcu kahverengi gözlü olan Survivor 2017 yarışmacılarından birisidir. Kendisi Vücut geliştirme alanında Milli bir sporcudur. 3 kere Türkiye Bikini Fitness dalında şampiyonluğu bulunmaktadır. Ayrıca modellik yaparak da geçimini sağlamaktadır. Uzun dönemdir Survivor’a katılma hayalleri olan bir yarışmacı kendisi.

 

 

 

 

 

7)ELİF ŞADOĞLU

İstanbul 1992 yılında doğan 165 cm boyunda 55 kilogram yay burcu kahverengi gözlü olan Survivor 2017 yarışmacılarından birisidir. Kendisi vücut gelişim ile uğraşmaktadır. Aynı zamanda İstanbul’un Ataşehir ilçesinde özel bir spor merkezinde Fitness eğitmenidir. Fitness ve Vücut geliştirme konusunda şampiyonlukları bulunan yarışmacı Survivor hep hayalimdi en sonunda gerçek olduğunu belirtti.

 

 

 

ELİF SADOĞLU Sosyal Medyada Bu Fotoğraflarla Dikkat Konusu Oldu

 

 

 

 

 

 

 

 

8) ESER WEST 

Amerika’nın New York eyaletinde 19 Nisan 1991 yılında dünyaya gelmiştir. 188 cm boyunda 80 kilogram siyah saçlı siyah gözlü ve koç burcudur. New York’ta bulunan Long İsland da La Guardia Community College mezunudur. Türkiye’de İngilizce öğretmenliği yapmıştır. Türkiye onu Kanal D’de yayınlanan Kısmetse Olur yarışmasında tanımıştır. Türkiye onu Kısmetse Olur yarışmasında Cesur ve Atik halleriyle tanımıştı. Ayrıca Hande Yener Eser Weste Mor adlı Klibinde oynatmıştır.

 

9) BURÇAK TUNCER

İzmir’de 1993 yılında doğan 171 cm 53 kilogram yengeç burcu, kahverengi gözlü olan Survivor 2017 yarışmacılardan birisidir. Ege Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden mezun olmuştur.

 

 

 

 

10) TUĞÇE MELİS DEMİR

Ankara’da 11 Şubat 1994 yılında dünyaya gelmiştir. 167 cm boyunda 65 kiloda bulunmaktadır. Bayan buz hokeyi oyuncusu olan Survivor 2017 yarışmacılardan birisidir. Milenyum Paten Spor Kulübünde takımının savunma oyuncusudur.

 

 

 

 

11) VOLKAN ÇETİNKAYA

 

1983 yılında dünyaya gelen Volkan Çetinkaya diğer rakiplerine göre spora ve sportif faaliyetlere önemiyle tanınmaktadır. Bir zamanlar Türk Silahlı Kuvvetlerinde Ordu Milli takımında futbol oynamıştır. Ayrıca abisiyle birlikte açtığı Atletizm ve Yüzme kursunda antrenörlük yapmaktadır. Türkiye onu Türk Silahlı Kuvvetlerinde disiplin ve sporculuk geçmişiyle dikkat çekmesiyle tanımıştır. Sevdiklerinin internet sayfasında yaptığı açıklama Türk Silahlı Kuvvetleri her zaman başarılı olmuştur. Bu yarışmada sende Türk Silahlı Kuvvetlerinin gücünü gösterip kendini kanıtlayıp şampiyon olacaksın gibi yorumlar gelmiştir. Ayrıca Volkan Çetinkaya’nın açıklasında Bu yarışmayı kazanmaktan başka şansım yok demiştir.

 

12) YİĞİT İZİK

Gönüllüler takımının son yarışmacısı olan Yiğit İzik İzmir’in Karşıyaka ilçesinde dünyaya gelmiş olup 21 Nisan 1986 doğumludur. Sabırlı birisidir. Boğa burcudur. Baskete olan sevgisi Ortaokulda ve Lise devam etti. 2009 Yılında düzenlenen Modellik yarışmasında birincilik elde eden Yiğit İzik hayatına Mankenlik ve Modellik yaparak başladı. 2010 Yılında düzenlenen Best Model yarışmasında da birincilik alarak kariyerini sürdürmeye devam etti. Yarışmalardan sonra oyunculuğa atılmayı denedi ancak şanssızlığı yüzünden bu hayali gerçekleşmedi. 2015 Yılında evlendi ve mutlu bir evliliği bulunmaktadır. Ayrıca Yiğit İzik haftada 4 gün Body yaptığı da bilinmektedir. Yiğit İzik yaptığı açıklamada Survivor’a takılma amacım “Hayatımın en güçlü deneyimini yaşamak istiyorum” sözüyle dile getirdi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Ocak 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın