Tomb Raider Geri Dönüyor

yorumsuz
269 views
Tomb Raider Geri Dönüyor

Tomb Raider Geri Dönüyor

Sinema dünyasının en popüler yapımlardan birisi olan Tomb Raider geri dönüyor. Bu defa kariyerinde emin adımlarla yürüyen ve birbirinden başarılı yapımlarda rol alan Alicia Vikander ile geri dönen filme ilişkin olarak da ilk görsel yayımlanması geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi. Vikander, Ex Machina, The Danish Girl ve The Light Between Oceans gibi önemli yapımlarda rol alarak Hollywood’un dikkatini üzerine çekmeyi başardı. İsveçli güzel oyuncu Vikander, rekabetin çok yüksek düzeyde olduğu bir sinema sektörü içerisinde kendisine yer bulmayı başarı Son 2 yıl içerisinde son derece farklı yapılardaki film karakterlerine hayat veren güzel oyuncunun yeni projesi ise Tomb Raider, oldu.

Yeniden çekim olan yeni Tomb Raider filminin yönetmen koltuğunda bu kez Roar Uthaug bulunurken, film video oyunundan uyarlanıyor. 21 yaşında olan Lara Croft’un babasının aniden ortadan kaybolmasının araştırılmasına başlamasıyla meydana gelen gelişmeleri konu ediniyor. Croft’un tüm arama çalışmaları Japonya kıyılarındaki bir adaya ulaşmasını sağlıyor. Daha önce 2003 senesinde dünyaca ünlü güzel oyuncu Angelina Jolie tarafından canlandırılan Lara Croft karakterinin Alicia Vikander performansı ile nasıl olacağı da en çok merak edilen konulardan birisi durumunda bulunuyor.

Kısa bir süre önce yaptığı röportajında bu filmdeki rol teklifinin gelmesi üzerine fazlasıyla heyecan duyduğunu ve bunun nedeninin Lara Croft’un ikonik bir karakter olması olduğunu, insanlara sorulursa pek çok farklı şekillerde tanımının alınabileceğini ancak kendisi açısından genç kadınlar için gerçek bir rol model olduğu şeklinde olduğunu açıklamıştı. Bu defa orijinal hikayeye bağlı şekilde yürüme konusunda fazlasıyla çaba sarf etmekte olan ekibin nasıl bir Tomb Raider filmi ortaya çıkartacakları çok büyük bir merak konusu durumunda bulunuyor. Özellikle de Angelina Jolie’li ilk filmlerin beklentiyi yakalamaması bu filmin önemini daha da arttırıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Mart 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın