Xiaomi Mi 6 Özellikleri ve Fiyatı İnternete Düştü

yorumsuz
305 views
Xiaomi Mi 6 Özellikleri ve Fiyatı İnternete Düştü

Dünya genelinde akıllı cep telefonu piyasası hız kaybetmeden gelişmeye ve büyük bir rekabeti sürdürmeye devam ediyor. Dünyaca ünlü dev teknoloji markaları tarafından geliştirilen yeni nesil akıllı cep telefonları her yeni modelinde kullanıcıya çok önemli yenilikler sunmaya devam ediyor. Akıllı cihaz teknolojisi alanında Uzakdoğu’nun var olan üstünlüğü herkesçe biliniyor ki bu tip markalardan birisi olan Xiaomi şirketi tarafından yeni bir cihaz daha geliyor. Xiaomi Mi 6 şirketin 2017’deki yeni amiral gemisi olacak.

Xiaomi Mi 6 Teknik Özellikleri

Xiaomi şirketinin büyük bir titizlik ile gerçekleştirmekte olduğu cihaz gelişimi sırasında diğer pek çok şirketin olduğu gibi cihazın görselleri geçtiğimiz günlerde internete sızdırılmıştı. Bugünde Xiaomi Mi 6 için teknik özellikleri sızdırıldı. Aynı zamanda da ne kadar fiyatı olacağı da gelen bilgiler arasında ve kullanıcıyı gerçekten şaşırtan bir rakam olduğu açık. Çin akıllı cep telefonu lideri Xiaomi’nin yeni amiral gemisi olan Mi serisinin yeni modeli Mi 6’nın teknik özellikleri ve fiyatı internete düştü. Xiaomi2nin Mi 6’da Snapdragon 835 işlemci, 6 GB LPDDR4 RAM ve 128 GB ROM’u bulunuyor. Ekran büyüklüğü ise 5.15 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü OLED ekrandır.

Xiaomi Mi 6 Fiyatı

Önde 13 MP, arkasında ise 19 MP’lik 2 adet kameraya sahip olan Xiaomi Mi 6 kullanım performansı yönünden kullanıcıyı gerçekten memnun edecek gibi görünüyor. Xiaomi’nin yeni akıllı cihazı tüm bu güçlü donanım özelliklerini yalnızca 299 dolar gibi bir fiyat ile kullanıcıya sunacak. Bu durumun diğer akıllı telefon üreticileri açısından pek de iyi olmayan bir durum olduğu da aşikar. Çünkü Samsung ve Apple gibi şirketler yeni amiral gemisi olan akıllı telefonlarını 800 dolar ila 1000 dolar arasında fiyatlandırmalar ile piyasaya sunacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Mart 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın