Yeni Facebook Messenger’da Mesaj Silme Değişti

yorumsuz
3.487 views
Yeni Facebook Messenger’da Mesaj Silme Değişti

Yenilikçi Facebook şirketi şimdi bir yeniliğini de mesaj kutusuna yaptı. Kullanıcılar bir hayli zorlayan ama tasarım konusunda hızla ilerleyen facebook Mesajlar simgesini değiştirdi. Tabi bunu yaparken kaydınızın bulunduğu sunucularda tek tek yapmaktadır.

Sizin daha mesaj kutunuz eskisi gibiyse yani bir değişim yok ise sizin bulunduğunuz sunucuya daha sıra gelmemiş demektir. Bu işlem ortalama belki 1 günde belkide 5 ay sonra gelecektir. Sizin facebook’unuz ne zaman güncelleneceği hakkında size kimse bilgi veremez.

Çünkü kullanıcıların hangi sunucuya bağlı olduğunu veri tabanlarından görebilirler ama sırf sizin için o sunucuya bağlanıpta güncelle yapamazlar. Milyonlarca kişiye hızlı bir şekilde yeni gelen tasarımlarını sunucuya atmakla uğraşırlarken tek birisi için bu işlemi gerçekleştirmeleri imkansıza yakındır. Yeni facebook Messenger’da mesaj silme ile ilgili bilgi için yazımızı okumaya devam edin.

Öncelikle Facebook arkadaş listemizden arkadaşımızı seçip aşağıdaki fotoğrafta bulunan Kırmızı ile çizilmiş şeriti uyguladıktan sonra Seçenekler – Messenger’da Aç diyelim.

 

 

 

 

 

 

 

Bu işlemin ardından silmek istediğimiz mesajın üzerine gelip Mouse’muzun sağ tuşuna bastıktan sonra Mesajı Sil diyelim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha sonra Açılan mesaj kutusunda “Bu Mesajı Silmek İstediğinizden Emin misiniz” Diye sormaktadır. Evet dedikten sonra mesajınız silenecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Ocak 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın