2018 Straplez Gelinlik Modelleri

0
200
prenses gelinlik modeli 2018

Bir düğünün en önemli parçası hiç şüphesizdir ki gelinliktir. Her genç kızın rüyası olan gelinlik, düğün günü gelip de çattığında düğünün en önemli parçası olup çıkıverir. Davetlilerden arkadaşlar ve akrabalara kadar pek çok kişinin ilk göreceği ve inceleyeceği şey; gelinin gelinliğidir.

Bu nedenle hayatının en özel gününde en güzel gelinliği giymek her genç kızın hayalidir. Her yıl değişen ve yenilenen moda akımlarıyla birlikte gelinlik modelleri de değişip dönüşmektedir. 2018 straplez gelinlik modelleri de yeni tarzlarıyla oldukça fazla dikkat çekmektedir.

2018’de Hangi Straplez Gelinlikler Moda Olacak?

2018 straplez gelinlik modelleri pek çok tarzda ve güzellikte karşınıza çıkıyor. Strablez gelinlikler kabarık etekli prenses modeli olabildiği gibi, daha az kabarık eteklerle de hayat bulmuş durumdadır. Siz de straplez gelinlik sevenlerdenseniz; gelinliğinizin altını da başka bir tarzla buluşturabilir ve farklı bir gelinlik deneyimi yaşayabilirsiniz. Üst tarafı straplez olan gelinliklerin pek çoğu kalp gibi gözüken straplez kısmı ile oldukça şık durmaktadır ve pek çok bayana da oldukça yakışmaktadır.

Üstü straplez olan bir gelinliğin altı Fransız gipürlü dantelden oluşmuş kabarık ya da orta kabarık bir etekle buluşturulmuş olabilir. Sade ve straplez bir gelinliğe de upuzun bir kuyruk eşlik de edebilir.

Straplez gelinliğiniz tamamen taşlarla kaplanmış da olabilir. Dilerseniz straplez gelinliğinizi tamamen gipürlü bir şekilde diktirebilir yahut böyle hazır bir gelinliği satın alabilirsiniz. Straplez gelinliğin modası hiç bir zaman geçmez sadece gelinliğin rengi, danteli yahut taşı, eteğinin kabarıklığı ve kuyruk ve duvak formları değişir. Siz de tarzınıza hitap eden straplez gelinliklerden birini kolayca seçebilirsiniz.

2018 Straplez Balık Gelinlik Modeli

Gelinlik modelleri arasında tahtından indirilemeyecek olan bir gelinlik modeli de balık gelinliklerdir. 2018 straplez gelinlik modelleri içerisinde hem straplez yaka hem de balık etek formuna bürünmüş olan gelinlikler sizin ve tüm davetlilerin başını döndürmeye yetecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here