Acer Predator Z650 Projeksiyonla Yeni Nesil Oyun Deneyimi

0
62

Teknolojik yenilikler günlük yaşantı içerisinde çok önemli etkilerde bulunuyor. Özellikle her geçen gün teknoloji devlerinin gerçekleştirdiği gelişim çalışmaları kapsamında son yıllarda oyun dünyasında köklü değişiklikler yaratacak türlerde devrim niteliğinde yenilikler gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda da dünyanın en önemli teknoloji devlerinden birisi olan Acer tarafından oyun tutkunlarına daha özgür bir oyun deneyimi sunacak niteliklerde projeksiyon geliştirildi. Acer tarafından geliştirilen ve merakla beklenen Acer Predator Z650 oyun projektörü sonunda Türkiye’ye de geldi. Bu yeni cihaz ile birlikte oyun deneyimini geniş alanda çok daha fazla kişiyle oynama şansına sahip olunabiliyor.

Bu noktada Acer Predator Z650 gerçekçi görseller, iyileştirilmiş esneklik ve zengin eğlence sunmakta olan çok çeşitli niteliklere sahip olduğu belirtiliyor. Predator Z650 cihazlarında ColorPurity özelliği fazlasıyla dikkat çekiyor. Bir RGB renk çemberi içeriyor ve ultra keskin bir görüntüye dair zengin renk geçişleri oluşturarak daha geniş bir renk gamı üretebiliyor. İkincil olarak ise sRGB mod özelliği bulunurken, bu özellikle renk tutarlığını garanti ederek, renk üretimindeki sapmaları ortadan kaldırıyor, renkler var olan tüm sRGB cihazlarında aynı görüntü veriyor.

Büyük görsellerin, 1,5 metre kadar çok kısa bir mesafeden 2,5 metre mesafeye kadar yansıtma yapabilmesine izin veren kısa mesafeden yansıtma özelliği de bulunuyor. Bunun yanı sıra Acer Predator Z650 üzerinde bulunan WirelessHD özelliği sayesinde Full HD kalitesinden ödün vermeden oyuncuların en çok şikayet ettikleri konulardan birisi olan kablo rahatsızlığından kurtarıyor. Oyuncuların oyun esnasında en iyi ve en yüksek performansı ekran görüntüsünü alabilmelerine olanak veren ve bir oyunu yükleme aşamasında açılış ekranı şeklinde ayarlayabilmeyi mümkün kılan başarıları canlandırmalarını sağlayan bir teknoloji de içererek, oyunculara çok daha özel bir deneyim sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here