Arka Sokaklar’da Mesut Komiser Ölüyor mu?

0
88

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden birisi olan ve 435.bölümü ile ekranlara gelecek olan Arka Sokaklar dizisi yeni bölümü büyük bir heyecan ile bekleniyor. Arka Sokaklar’da sevilen ekibi yine büyük bir üzüntü bekliyor. Geçtiğimiz gün yayınlanan yeni bölüm fragmanı çerçevesinde Şevkut Çoruh’un canlandırmakta olan Mesut Komiser karakterinin vurularak, yoğun bakıma alındığı görülüyor. Teröristler ile son derece sıcak bir çatışma içerisinde olan Mesut Komiser vurularak, hastaneye kaldırılırken, hastanede çok büyük bir sürpriz ile karşılaşacak.

Türk televizyon tarihinin en farklı yapımlarından birisi olan ve eleştirildiği kadar tekrar bölümleri ile dahi izlenme rekorları kıran bir televizyon dizisi olan Arka Sokaklar dizisi yeni bölümü 31 aralık Cuma günü saat 20.00’da izleyiciyle buluşacak. Ana ekibin başında yer alan ve 435 bölüm boyunca izleyicinin karşısına Mesut Komiser olarak çıkan Şevket Çoruh’un geçtiğimiz dönemde Kanal D’ye beni de kovun şeklinde bir rest çekmişti. Özellikle de son dönemlerin en önemli gündem maddesi olan referandum dolayısı ile pek çok ünlü ismin kararını açıklaması bazı durumların meydana gelmesine neden oluyor. Özellikle de bazı ünlülerin çalışmalarına son verilmesinin nedeni hayır kararını açıklamış olmaları olduğu iddiası gündeme gelirken, Şevket Çoruh’ta kendisinin de hayır oyu kararında olduğunu açıklamış ve kanala beni de kovun demişti. Bunun üzerine Şevket Çoruh’un büyük olasılıkla yeni bölümde dizide öleceği ve diziden ayrılacağı belirtiliyor.

Sevilen Arka Sokaklar dizisi yeni bölüm fragmanında Mesut komiser, teröristler tarafından ağır şekilde yaralanıyor. Bunun üzerine hastaneye kaldırılan Mesut komiser, ameliyata alınıyor. Rıza Baba’nın tüm ekibi bu haberi duyar duymaz şok oluyor. Mesut komiser’in yoğun bakımdayken teröristlerden de birisinin doktor kılığına girerek, Mesut’un kafasına silah dayadığı görülüyor. Bundan sonra neler olacağıysa Cuma akşamı belli olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here