Depeche Mode’nin Yeni Albümü Yayınlandı

0
103

Dünyaca ünlü fenomen müzik gruplarından birisi olan Depeche Mode’nin merakla beklenen 14.stüdyo albümü yayınlandı. Dünya müziğine yön veren ve dünyanın her yerinde milyonlarca hayran kitlesine sahip olan bir müzik grubu olan Depeche Mode grubu Türkiye’de de çok geniş kesimler tarafından dinlenen ve sevilen bir grup olarak öne çıkıyor. Çok uzun yıllardır müzik dünyasında yer almalarına karşın 2000 ve hatta 2010’lu yıllara da etkisini vurmaya devam eden dünyaca ünlü müzik grubunun 14.stüdyo albüm çalışması olan Spirit isimli albümde yeni yayınlandı.

Modern dünyanın en önemli, en sevilen ve en çok satış yapan müzik gruplarından birisi olan Depeche Mode uzun süredir üzerinde çalışmakta olduğu ve hayranları tarafından büyük bir heyecan ile beklenmekte olan Spirit isimli albümünü yine Sony Music etiketi ile yayımladı. Prodüktörlüğünü daha önce Foals, Florence & The Machine ve Arctic Monkeys gibi isimler ile çalışmış olan James Ford’un üstlenmiş olduğu grubun bu yeni albümünden yayınlanan ilk şarkı ise Where’s the Revolution isimli şarkı oldu. Şarkının lider ve popüler müzik platformlarından ve kesimlerinden son derece başarılı bulunduğu ve övgü aldığı belirtiliyor.

Aynı zamanda da Depeche Mode tarafından yayınlanan son albüm Spirit albümü için Q Magazine tarafından yıllardır yayınlanan en enerjik Depeche Mode albümü olarak nitelendiriliyor. Grup solisti Dave Gahan, Spirit isimli albümü sayesinde hem müziği hem de vermiş olduğu mesajı ile son derece etkili ve kesinlikle yerinde olan bir albüm olarak açıklıyor. Standart versiyonu 12 şarkı ile bir araya gelen Spirit albümünün 5 remix şarkı, aynı zamanda da Anton Corbijn tarafından oluşturulan özel çizim ve fotoğraflarında yer aldığı 28 sayfalık kitapçık içeren 2 CD’den oluşan delüks versiyonu da satışta bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here