Koç Burcunu 2018 Yılında Neleri Bekliyor

0
137

2018 yılı sizin için çok önemli bir yıl olacak. Nedeni ise tam yedi yıldır Uranüs sizin burcunuzda farklı başlangıçlar ve farklı bitişler yaşattı size. Yeri geldiğinde sizlere kontrolleri çok zor enerjiler taşıttırdı. Sırtlarınızdaki yükler çok ama çok ağırdı bu yedi yıl içinde. Yaşantınız boyunca özellikle son 4 yıldır yani 2014 yılından bu yana yaşantınızı çok fazla değiştirdi. Tabi bunun neticesinde sizlere bağımlılıklarınıza karşı sizi geliştirdi.

Kolektif gezegenlerden olan Uranüs 5. Aydan itibaren Koç burcundan çıkıp yerini Boğa burcuna geçecek. Koç burcunu 2018 yılında bu olayların neticesinde artık finansal kazanımlarınız ve yatırımlarınızda sizleri tam yedi yıl boyunca sürecek olan kazanım kapısını aralayacaktır. Fakat Koç burcunun 2018 yılında gezegen değiştirmesi çabuk gerçekleşmemektedir. Tahmini rakamların bunun 6 Kasım olduğunu söylemektedir.

Yani Uranüs ile sınavınız 6 Kasım’a kadar sürmeye devam edecektir. Koçların sevdiği özelliklerden biri olan sınav ve sınanmadan alışmış olduklarından dolayı bu sınavın üstesinden geleceksiniz. Çünkü bu Uranüs’ün sizin burcunuzdaki son sınavı olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here