Koç Burcunun Yükselen Burçları

0
179

Koç burcunun yöneticisi olarak bilinen gezegeni Marstır. Mars pozitif olmayı girişimci ve rekabet etmeyi seven bir kişiliğin doğmasına neden olmaktadır.  Koç burcu ufuklarda yükselirken genellikle stratejik ve taktiksel davranış biçimleri gibi huylar koç burçlarının kişiliklerinde görülmez.  Ancak düşünceli ve kurallı davranışların haritadaki diğer ögelerin desteği ile öğrenilebilir.

Mars sizin üzerinizde direkt olarak eylem ve yüksek enerji yayan bir gezegendir.
Yükselen Burcu Koç olan kişiler, yöneticisi Mars gezegeninin etkisiyle kararlarını ani bir şekilde verir ve harekete geçer. Bu harekete geçme eylemi fazla düşünmeden ve tereddüt etmeden hızlı bir şekilde faaliyete geçirmeye sahip bir yapısı bulunmaktadır. Kendi ve başkalarının düşüncelerini çok fazla irdelemeden direkt eyleme özellikleri karakteristikleri arasında birinci sırada yer almaktadır. Yükselen Burcu Koç olan kişiler, zamanlarını ve enerjilerini boşa harcamak istemezler. Ellerinde bir iş varsa hızlı bir şekilde bitirmek isterler.
Daha önceden bahsettiğimiz gibi aceleci ve sabırsız olmalarının sonucunda zamanlarının boşa gitmelerini istemediği gibi hedeflere ulaşma konusunda verilen başka bir iş daha varsa elindeki işleri kenara bırakıp başka işlere başlamaları klasik yükseleni koç burcu olanın özelliklerindendir.

Kendilerini her zaman aşmak, yapabildiklerinin daha iyisini yapmak için azim göstermek ve test etmek arzusu yükseleni koç burcu olanların bu özellik oldukça yoğundur. Uyarımız fiziksel faaliyetler, özellikle bedensel sağlığı koruyabilmesi için oldukça önemli bir gereksinimdir. Aksi taktirde yoğun enerji birikimi tansiyon ve stres olarak ortaya çıkabilir.

Mars gezegeninin etkisinde olan Yükselen Koç Burcu insanları atletik bir yapıya sokmaktadır.  Rekabeti sever yapıları fiziksel özellikleri ile bileştirebilirseniz spora yatkın bir insan olarak ortaya çıkarsınız.

Yükselen Burcu Koç Olan Kişilerin Özellikleri

Yükselen Burcu Koç olan kişiler daha planlı hareket etmeleri ve dürtülerini kontrol ederlerse her işte ve her konuda başarılı olacaktırlar.
Yükselen Burcu Koç olan kişiler bağımsız ve özgür olmaları çok önemlidir. İyi reflekslere, hareketlilikleri ve açık sözlülükleri göze çarpmaktadır.
Yükselen Burcu Koç olan kişiler koç burcunun ataklığı zaman zaman zihinsel alanda kendini gösterebilir.
Yükselen Burcu Koç olan kişiler oldukça hızlı kararlar, özgün fikirler ve seri düşünebilen insanlardır.
Yükselen Burcu Koç olan kişiler iş hayatlarında yönetici veya lider konumundadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here