Mission Impossible 6 İçin IMAX 3D Sürprizi

0
93

Sinema dünyasının en sevilen film serilerinden birisi olan ve serinin her filmiyle izleyiciye aksiyon dolu muhteşem görselliklerde filmler sunan Mission Impossible serisinin altıncısı geliyor. Sinema dünyasında aksiyon dolu bir film keyfi sunan Görevimiz Tehlike serisi 5 film boyunca izleyiciye aksiyonu en etkin biçimde yaşayabilecek son derece keyifli bir film deneyimi sunuyor. Serinin başrolü ve neredeyse yaratıcısı konumunda bulunan dünyaca ünlü başarılı oyuncu Tom Cruise, seriye devam ediyor. Şimdi de Tom Cruise tarafından serinin altıncı filmi Mission Impossible 6 için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Tom Cruise seri ile birlikte her zaman her yeni filmde aksiyon standardını bir üst seviyeye çıkarmayı başarmış ve özellikle filmdeki en riskli aksiyon sahnelerinde dublör kullanmadan gerçekten kendisi çekiyor. Bu özelliği de filmlerin heyecanının çok daha etkileyici ve çok daha keyifli bir film deneyimi sunuyor. Mission Impossible 6filmi için birbirinden güzel haberler gelmeye devam ediyor. Serinin beşinci filmi Mission Impossible 5’te dünyanın en yüksek gökdeleninden herhangi bir güvenlik ağı oluşturmadan ve kullanmadan aşağıya indiği sahneyi gerçekten oynayan Tom Cruise bu şekilde filmi çok etkileyici ve yüksek dozda heyecanlı hale getirirken, yeni film için gelen haberler çıtanın çok üst seviyelere ulaşmasına neden olacak gibi görünüyor.

Bu şekilde çekimleri ile son derece etkileyici olan Mission Impossible serisinin altıncı filmi MissionImpossible 6 filmine yönelik olarak izleyiciye bu sahneler IMAX üzerinde izleme fırsatı ile sunulacak. IMAX deneyimini yüksek dozda aksiyon ile yaşatacak filme yönelik olarak gelen haberler çerçevesinde izleyici IMAX 3D teknolojisinde bir aksiyon filmi vaat ediyor. Paramount’un CinemaCon organizasyonunda yapılan sunum sırasında filmin IMAX formatında çekimi belirtilirken, aynı zamanda da IMAX 3D teknolojisi de açıklandı. Ancak filmin tümünün mü yoksa belirli sahnelerinin mi bu teknolojiyle çekileceğine dair net bir bilgi bulunmuyor. Yeni film 27 temmuz 2018’de vizyona girecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here