Nur Yerlitaş İşte Benim Stilim’den Ayrıldı mı?

0
110

Türk televizyonlarının en çok izlenen ve aynı zamanda da en çok eleştiri yağmuruna tutulan televizyon programlarından birisi olan İşte Benim Stilim programı ile ilgili olarak her geçen gün yeni bir iddia ortaya atılıyor. Son yılların en başarılı yapımları arasında yer alan moda ve giyim programına ilişkin olarak özellikle jüri üyeleri hakkında çok sık şekilde ayrılma iddiası ortaya atılıyordu. İşte bu iddialara da bir yenisi programın en popüler jüri isimlerinden birisi olan Nur Yerlitaş için geldi. İddiaya göre modacı Nur Yerlitaş ani bir karar alarak jüri üyesi olduğu yarışmadan ayrıldığı belirtiliyor.

Uçankuş tarafından magazin dünyasında şok etkisi yaratacak iddianın paylaşılmasının ardından özellikle sosyal medya üzerinde çok kısa süre içerisinde gündem oldu. Ünlü modacı Nur Yerlitaş, dün gece çekimlerin tamamlanmasının sonrasında çıkışta doğruca özel bir hastaneye gitti. Nurella lakabıyla da tanınan ünlü modacı Nur Yerlitaş yaşadığı rahatsızlığını öne sürerek, artık programa dönmek istemediğini dile getirdiği belirtildi. Başarılı moda programı İşte Beni Stilim isimli program yapımcıları ise dün gece hastanede yattığı ve daha sonra ise bu sabah evine çıkan modacı Yerlitaş’ın bir hafta izinli olduğu şeklinde bir açıklamada gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz hafta yarışmacı Bahar Candan ile tartışma yaşayan ünlü modacı, ameliyat olduğunu ve dikişleri olmasına karşı jüride bulunduğuna ilişkin açıklama yapmıştı. Ivana Sert ile yaşadığı tartışma günlerce gündemde kalan Nur Yerlitaş, birkaç gün önce yaptığı İnstagram paylaşımı çerçevesinde ‘Yoruldum. Söyleyeceklerim bu kadar’ şeklinde ifadeler kullandığı bir paylaşımda bulunmuştu. Son dönemlerin çok izlenen televizyon yarışma programlarından birisi olarak öne çıkan İşte Benim Stilim Programı isimli programın jüri üyeleri arasında meydana gelen bu sorunların çözüme kavuşup, kavuşmayacağı da önümüzdeki günlerde belli olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here