Power Rangers Legacy Wars Oyunu Sonunda Çıktı

0
83

Teknolojik yenilikler, modern yüzyıl yaşantısındaki günlük işlemleri daha hızlı ve daha kolay şekilde gerçekleştirebilme fırsatı sunarken aynı zamanda da beraberinde çok önemli yeni nesil fırsatlar sunuyor. Bu fırsatların önemli bir bölümünün de eğlence alanında olduğu tartışılmaz bir gerçek olarak örnekleri ile öne çıkıyor. Özellikle günümüzün en ileri nesil akıllı cep telefonları veya bilgisayarları ile oyun anlayışında önemli değişiklikler meydana geliyor. Son yıllarda mobil oyunlar oldukça yaygın şekilde ilgi görüyor. Bu tip mobil oyunlar arasında en yenisi ise Power Rangers Legacy Wars mobil oyunu sonunda beğeniye sunuldu.

Mobil akıllı cihazlara yönelik olarak sunulan Power Rangers Legacy Wars isimli mobil oyun iOS ve Android platformlarına yönelik sunulan mobil oyun, ücretsiz olsa da freemium modeli gereğince oyun içi satın alınabilir içeriklere de yer veriyor. Dünyanın en çok sevilen çizgi dizilerinden birisi olan ve bir neslin büyük bir hayranlık beslediği Power Rangers için son yıllarda yeniden bir atılım gerçekleştiriliyor. Özellikle televizyon dizisi gibi çeşitli yapımları bulunan Power Rangers için kısa bir süre içerisinde beyazperde de filmi vizyona girecek. Beyazperdede yüksek teknolojinin sunduğu imkanlar ile çok daha etkileyici ve çok daha dikkat çekici bir şekilde çekilen ve genç kadrosu ile yeni neslin Power Rangers için olan ilgisini pekiştirecek muhteşem bir yapım mobil oyun ile birlikte geniş kitlelere ulaşacak.

Android ve iOS için tasarlanan Power Rangers Legacy Wars oyunu içerisinde oyunculara 30 oynanabilir karakterin yanı sıra 4 arena sunuyor. Oyunda ilerleyen seviyeler kapsamında çok daha iyi Ranger’lar açılması sağlanabiliyor. Bunun yanı sıra oyuncuların her misyon ya da savaş zaferi kazanması durumunda Zeo Shards ile beraber oyuncuların kendi savaşçılarının özelliklerini de geliştirebilmeleri mümkün olacak. Aynı zamanda da oyun içerisinde gerçek oyuncular ile gerçek zamanlı olarak savaşlar da yapılabilmesi mümkün oluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here