Rüzgar Erkoçlar Evleniyor

0
115

Geçirdiği cinsiyet değiştirme ameliyatıyla son yılların en sansasyonel isimlerinden birisi olan Rüzgar Erkoçlar eski adıyla Nil Erkoçlar, Tv8 ekranlarının en çok izlenen yapımlarından birisi olan, sunuculuğunu Hülya Avşar’ın yaptığı ‘Bir Hülya Avşar Sohbeti’ isimli programın bu haftaki konuğu oldu. Geçirdiği cinsiyet değiştirme ameliyatının ardından özellikle magazin dünyasıyla bir dönem sorun yaşasa da zaman içerisinde yeniden ekranlarda ve çeşitli platformlarda kendisini göstermeye başladı.

Geçtiğimiz 14 şubat sevgililer gününde sevgilisi Tuğba Beyazoğlu’na evlilik teklifinde bulunan ve kısa bir süre öncede evlilik için ilk adımı atarak, nişan yapan Rüzgar Erkoçlar kendisine ve yeni yaşamında en çok merak edilen sorulara yanıt verdi. Özellikle 26 yıl boyunca devam eden kendiyle savaşına ilişkin ve sonunda aldığı kararla yaşamındaki önemli değişime dair tüm merak edilenleri, Hülya Avşar’ın sorularıyla yanıtlayan genç oyuncu sürpriz bir açıklamada da bulundu. Erkoçlar, bu programdaki açıklamalarıyla, değişiminin ardından ilk defa televizyon ekranlarından hayranlarına samimi açıklamalarda bulunuyor.

Baba Olmak İstiyorum

Kısa süre önce nişanlanan ve evlilik hazırlıklarına başlayan Rüzgar Erkoçlar baba olmak istediğini de yine ilk defa Hülya Avşar’a aktardı. Daha yaşadığı ilişkilerinde pek de mutlu kalamayan Erkoçlar, kadınlara ilişkinde çarpıcı bir açıklamada bulundu. Gerçekleştirdiği samimi açıklamaları ile uzun süre yine gündemde kalacak gibi görünen Erkoçlar, kadınlara da güvenmekte önemli bir problem yaşadığının da altını çizdi.

Sosyal Medyada Çok Aktif

Yaşadığı önemli sürecin ardından ilk olarak Twitter ve Instagram gibi sosyal platformlarda daha aktif şekilde yer almaya başlayan Rüzgar, bu platformlarda paylaştığı fotoğraflarıyla da yeni yaşamına dair önemli ipuçlarını hayranlarına sunmuş ve herkesi fazlasıyla şaşırtmıştı.Yakışıklı oyuncu kendisine gelen televizyon dizileri ve sinema filmleri konusunda da kendisini etkileyen herhangi bir proje bulunmadığını açıkladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here