Samsung Galaxy S8 İçin S8 Guard Özelliği

0
155

Teknoloji dünyasında akıllı cep telefonları günlük yaşantı içerisinde çok önemli bir yere sahiptir. Günlük yaşantı içerisindeki pek çok alanda modern yüzyılın ileri nesil akıllı cep telefonları son derece önemli bir rol üstleniyor. Özellikle akıllı cep telefonlarında meydana gelen hızlı gelişim, akıllı cep telefonlarının günlük yaşamdaki önemini pekiştirmeye devam ediyor. Bu gelişimin en önemli temel direklerinden birisi olan Samsung, Galaxy serisinin yeni üyesi olan Samsung Galaxy S8 için Guard S8 garantisi ile sunum verebilir.

Samsung şirketi tarafından,  yeni Samsung Galaxy S8 modeli için hasara karşı koruma altına alınması isteğinde olanlara yönelik olarak bu yeni seçeneği hizmete sunabilir. Samsung tarafından yapılacak yeni Galaxy S8 akıllı cep telefonu modelinin tanıtım toplantısına kısa bir süre kalırken, yeni bilgilerde kamuoyu ile paylaşılıyor. Yeni habere göre akıllı cihazın, uzatılmış garantisi ile ilgili yeni bilgiler bulunuyor. Garanti süresini daha uzun süreli oluşturmak yaygın olarak uygulanıyor olsa da Samsung tarafından uygulaması hedeflenen bu yeni uygulama Galaxy S8 cihazlarında Guard S8 ismi ile piyasaya sunum yapılacağı belirtiliyor.

Bu program Samsung şirketinin mevcut durumda verdiği ve ekranı bir kereliğine değiştirme ya da 2 saatte onarım izni sağlayan programından daha farklı olacak. Samsung, akıllı cep telefonu için uzaktan destek sunumu da gerçekleştirebilecek. Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerinin tanıtımını yapacağı Unpacked 2017 organizasyonu 29 mar 2017 tarihinde başlayacak. Samsung tarafından yeni Galaxy S8 için uygulanacak bu yeni garanti uygulaması sayesinde kullanıcının cihazında çok daha rahat ve çok daha modern standartlarda bir kullanıma sahip olabilmesi mümkün olacak. Ayrıca bu yeni cihaz koruma özelliğiyle de Samsung’un rakiplerine karşı yeni amiral gemisiyle önemli bir fark yaratacağı şüphesiz bir gerçek olarak öne çıkıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here