Simge Sağın İçin Şok İddia

0
199

Son dönemlerde adını sıkça magazin gündemine çıkarmayı başaran ve ‘Miş Miş’ isimli şarkı ile üne kavuşan Simge Sağın için ilginç bir iddia ortaya atıldı. Ortaya atılan ve magazin gündemine bomba gibi düşen iddia söz konusu haberde Sağın’ın herkesten sakladığı bir çocuğunun bulunduğu belirtiliyordu. Ünlü şarkıcı ise söz konusu magazin gündemindeki ilginç haber için yalanlamada bulundu.

2015 senesinde ‘Miş Miş’ isimli şarkısı ile müzik listelerini sallayan ve Türkiye genelinde çok geniş bir tanınırlığa ulaşan genç şarkıcı Simge Sağın ile ilgili olarak flaş iddiaya ortaya atıldı. İddia çerçevesinde aranjör Ozan Bayraşa ile uzun süredir devam eden birlikteliği bulunan ünlü genç şarkıcı Sağın’ın, eski evliliğinden bir çocuğu bulunuyor. Sağın’ın bu gerçeği saklayabilmek amacı ile büyük bir gayret sarf etiği, en yakın çalışma arkadaşlarına dair açıklamada bulunmaktan mümkün olduğunca kaçınmakta olduğu iddiası ortaya atıldı.

Simge Sağın İddiayı Yalanladı

Genç şarkıcı Simge Sağın ise adına ilişkin olarak magazin gündeminde ilk sıralarda kendisine yer bulan iddiaya ilişkin olarak bir açıklamada bulunarak, tüm iddiaların asılsız olduğu açıklamasında bulundu. Ünlü şarkıcı Sağın, 22 mart Çarşamba gecesi saat 23:00’da yayınlanan 1 An TV’deki sunuculuğunu Cem Aydınlı, Yeşim Erçetin, Esra Sönmezer ve Tuğçe Özbudak’ın yapmış olduğu ‘ Bir De Bizden Dinleyin’ adlı magazin programında şahsı adına yapılan iddiaların tamamen asılsız olduğunu açıklayan uzun bir açıklamada bulundu. Aynı zamanda da Sağın, yaptığı açıklamada konuya ve şahıslara dair yasal süreç başlattığını basın açıklamasının göz önünde bulundurulmasını ve kesinlikle magazin gündemini gereksiz şekilde meşgul eden bu aslı astarı olmayan habere kulak asılmaması ve itibar edilmemesi ricasında bulundu. Bundan sonraki süreçte neler yaşanacağı ise yine magazin gündemini meşgul etmeye devam edecek gibi duruyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here